Ako funguje môjchov

Prvá slovenská sociálna sieť venujúca sa chovateľstvu, zvieratám a pokrmomMôjchov.sk je novodobým internetovým portálom, ktorý v sebe spája sociálnu sieť, vyhľadávač produktov, magazín a množstvo dennej inšpirácie vo forme videí či fotografií. Táto unikátna sociálna sieť spája ľudí, ktorí sa zaujímajú o témy ako zvieratá, chovateľstvo či pokrmy pre nich.Buďte Profesionálom - ukážte ľuďom svoje produkty!


Zaregistrujte sa na Môjchov.sk ako Profesionál a získajte jedinečnú možnosť prezentovať svoje služby či výrobky na sociálnej sieti, kde máte veľký potenciál ľudí zaujať. Uverejňujte originálne fotky, pútavé články či zaujímavé videá. Označte v nich svoje produkty a zdieľajte ich s ľudmi na celom Slovensku. Pýtajte sa na ich názory, odpovedajte na ich otázky a budujte svojej značke meno.


Buďte Návštevníkom - staňte sa členom komunity!


Milujete hľadanie inšpirácií na skrášlenie svojho statku, výberu vhodného krmiva či množstvo rád pre vaše spokojné zvieratá? V tom prípade sa na našej sociálnej sieti si úplne bezplatne vytvorte profil a naplno si užívajte všetky výhody, ktoré vám ponúka. Nechajte sa inšpirovať a rovnako inšpirujte aj vy pridávaním svojich vlastných fotoinšpirácií, videí, recenzií či názorov. Uverejňujte ich na svojej časovej osi a ukladajte si do svojho profilu články či produkty, ktoré vás zaujmú.Čo všetko je súčasťou Môjchov.sk?


Sociálna sieť

Môjchov.sk vám prináša jedinečnú sociálnu sieť, ktorá na Slovensku nemá obdoby. Spájajte sa a komunikujte s ľuďmi, ktorí majú podobný vkus ako vy. Na svojej časovej osi uvidíte vždy novinky zo sveta profesionálov, ale aj iných užívateľov, ktorých sledujete. Načerpajte tu množstvo inšpirácií pre svoj domov a záhradu a zároveň prostredníctvom fotografií či videí inšpirujte ostatných aj vy.Katalóg produktov

V našom katalógu nájdete tisícky produktov od rôznych značiek, predajcov, chovateľov či handmade výrobcov pod jednou strechou. Vďaka nášmu portálu budete mať prístup k širokej a neustále aktualizovanej ponuke produktov, ktoré si môžete jednoducho a bez námahy filtrovať podľa množstva parametrov a kritérií. U nás jednoducho vždy nájdete presne to, čo hľadáte.

 

Katalóg profesionálov

V katalógu profesionálov nájdete tých najšikovnejších výrobcov a tie najobľúbenejšie e-shopy zo Slovenskej a Českej republiky. Našu databázu predajcov, chvateľov, handmade výrobcov a mnohých ďalších profesionálov neustále aktualizujeme, takže môžete mať istotu, že u nás nájdete všetko pod jednou strechou.

 

Fotoblogy 

Milujete sa nechať unášať na vlne inšpirácie a len tak si prezerať krásne fotografie či videá z oblasti chovateľstva, zvierat, či produktov pre nich ako šitých na mieru ktoré, podnietia vašu fantáziu? Ak áno, ste na správnej adrese. Využite možnosť vkladania inšpiratívnych fotografií, na ktorých môžu registrovaní profesionáli priamo označiť svoje produkty, a to s možnosťou prekliku priamo do ich e-shopu.Videoinšpirácie

Prezentácia produktov prostredníctvom krátkych videí sa stáva čoraz populárnejšou. Vychutnajte si preto databázu videí, ktoré sú plné návodov, nápadov a rád. Tešiť sa môžete tiež na tipy a triky z oblasti chovu alebo na videoprezentácie. Podobne ako pri fotoinšpiráciách, aj tu majú registrovaní profesionáli možnosťou označiť svoje produkty.Magazín

V našom pravidelne aktualizovanom blogu nájdete množstvo zaujímavých tipov, rád, inšpirácií či vychytávok zo sveta zvierat. Majte tak vždy prehľad o aktuálnych trendoch a nechajte sa nimi inšpirovať.